Tr.gg Bedavasitem Javascript Html Kodlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tr.gg Bedavasitem Javascript Html Kodlar

Bedava-sitem, bedavasitem, Bedava sitem, bEDAVA-SİTEM TEMALARI, Bedavasitem Şablonları, Bedava sitem iconları, bedava sitem kodları, css tasarımlar, ice blue tasarımlar, web tasarımlar, wordpress, bed

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Gururum5.Tr.gg İle Harika Röportajımız (Ayın Röportajı)

YazarMesaj
puncktual
Profesyonel
Profesyonel
puncktual

Erkek
Basarı Puan : 125
Rep Puan : 0

Gururum5.Tr.gg İle Harika Röportajımız (Ayın Röportajı) Empty
MesajKonu: Gururum5.Tr.gg İle Harika Röportajımız (Ayın Röportajı)   Gururum5.Tr.gg İle Harika Röportajımız (Ayın Röportajı) EmptyCuma Mayıs 28, 2010 10:34 am

Sevgili gururum5.tr.gg ve gururum5.com adlı sitelerin sahibi dilek ablaya röportaj teklifimizi kabul ettiği için birkez daha teşekkürü borç biliriz..

Merhaba Öncelikler Röportaj teklifimi Kabul Ettiğiniz İçin Teşekkürler.

:)Rica ederim ben teşekkür ederim:).

İlk Önce sizi tanıyalım.. Adınız yaşınız vs...

Adım dilek 36 yaşında izmirli ve evli 3 çocuk annesi bir hanımım

Klasik ama güzel sorulardan biri olanıyla devam edelim. Bedava-sitem'i ilk nerden duydunuz?

bedava sitemi ilk bir kardeşimizin vasıtasıyla duydum, burdan bir site açmıştı ve biz bu kardeşimizle bir forumda üyeydik. sitesinin linkini bana yollayıp bakmamı ve sitesi konusunda ona yardımcı olmamı rica etmişti.
ama ben ozamanlar html kodu nedir,css nedir ne duymuş nede biliyordum. sonra bende kendime bir site açtım:)

Ne kadar zamandır bedava-sitem ile ilgileniyorsunuz?

ilk sitemi 15 ocak 2008 de açtım

Peki ilk sitenizin adını hatırlayabiliyor musunuz?

tabiki hatırlıyorum kızımın adı 8masalinam2.tr.gg) (kızımın adı masal)
hatta ilk sitem ile ilgili birde anımı anlatmak istiyorum. müsade ederseniz:)
masalinamı ilk açtığımda eşim için açtım sözde ona süpriz yapacağım:) sitenin header kısmınada eşimin boy boy resimlerini koydum:))
ayıptır söylemesi eşim biraz maçodur:) bende ondan erkek adama yakışır bir site yaptım:)) öyle komik şeyler koymadım silah resimleri,erkek sözleri vs vs:))
eşim geldiğinde ona süprizimi gösterdim:)) evde kıyamet koptu:) resimlerini görünce çıldırdı sen beni reklammı yapıcan diye:) eeee eşim rizelidir laz dır tam bir karadeniz erkeği:)
daha sonra herşeyi sildim içeriği değiştirdim. hala duruyor bu sitem

En çok ilgilendiğiniz zamanınızı harcadığınız site gururum5 sanırım .... Neden bu site? Kurmakdaki amacınız neydi?

evet gururum5.tr.gg sitem bu sitemi masalinam2 sitemden çok kısa bir süre sonra 29 ocak 2008 de açtım. gurur oğlumun adı ozaman 5 yaşındaydı
benim 2 kızım bir oğlum var ben özellikle gururum5 sitemi oğlum için açtım ve bu sitemi geliştireceğime , yasak bir içerik eklemiyerek silinmesinede sebeb olmuyarak büyüdüğü zaman oğluma devretmeyi planlıyarak başladım:9
oğlum nasipse 12 yaşlarına geldiğinde ona devredeceğim. şimdide gururum5.com adlı bir sitem var ,

Piyasada sizin gibi siteler çok fazla.. Sizin onlardan farkınız/farklarınız ney?

aslında büyük bir farkım yok bende bir çok site sahibi gibi sitelerime gönülden bağlıyım, emek veriyorum
ama ben çok zor şartlarda çok büyük fedakarlıklar yaparak bu sitelerimi yapıyorum. çünkü yavrularım çok küçük ilgi gerekiyor. benim tüm gün online olduğumu gören arkadaşlar beni hep pc başında zannediyor:)
halbuki ben bir eşim,anneyim, sorumluluklarım var ev işi,çocuklar,misafirler vs vs, özelikle geceleri yavrularım uyuduğu zaman siteme içerik ekleyip güncelliyorum bu sebeble
(ama bir kadının neler yapabileceğini göstermekte çok hoş hani:)

İlerideki site ile ilgili hedefleriniz neler?

şu an için daha yeni yeni 2 aydır web sitelerimden para kazanıyorum. bu çok büyük bir rakam değil ortalama 150 milyon civarı, aslında kazanıyordum diyelim bs nin 2 hafta kapalı kalması reklamlarımı bir süre kaldırmama sebeb oldu, hitim düştü, ama yine ekledim reklamları. hedefime gelince gururum5 adını tüm net aleminde duyulan, bilinen bir marka haline getirmek

Daha sonra sitenizden para kazanma gibi bir düşünceniz varmı?

şu an için kazanıyorum:)

Sitenizde kurmayı planladığınız yenilikler varmı?Varsa neler?

tr-gg sitelerimde yok, ama www.gururum5.com sitemde çok geniş içeriklere ve büyük yenilikler yapmayı düşünüyorum bu şimdilik sır olsun:)

İnternette en büyük arama motoru google.. Herkez sitesini üst sıralara taşımak istiyor. Sizde haliyle istiyorsunuzdur. Bunun için yaptığınız herhangi bir çalışma varmı? varsa nedir?

var hatta bir çok şey var ama bunları anlatmak çok uzun sürer kısaca özetliyeyim
sitemi google doğrulatmak
menü başlıklarını ve meta taglerimi büyük harflerle yazmak
15 günde 1 sitemi google ekleyip güncellemek
sık sık sitemi güncellemek
zengin içerikler sunmak
ziyaretçilere saygılı olmak sitemde mizahi bir uslup kullanmak kendimi ve sitemi ziyaretçilerime sevdirmek
sitemi türlü istatisk gösteren sitelere kaydetip en çok nerden giriş oluyor, anahtar kelimeler ne bunları takip edip
o sayfalarıma daha özen göstermek,sayfalar arasında bahlantı kurmak,içerikleri göze hitap edicek şekilde sergilemek
google amca ile aramı iye tutmak:)
nette en çok aranan kelimeleri araştırıp, bu kelimeler üzerine sayfalar oluşturmak
menü başlıklarını (örnek:OYUNLAR,ÇOCUK OYUNU,ÇOCUKLAR İÇİN OYUNLAR,OYUN OYNA)
BU ŞEKİLDE AYNI KELİMEYİ 2 KERE KULLANMADAN(GOOGLE SPAM OLARAK ALGILAR ARKA SIRALARA ATAR YOKSA)
bu şekilde bir çok anahtar kelimem oluyor ziyaretçi hangini yazsa yine sitemi bulur:)
vs,vs,vs

Site temanızı hazırlarken dikkat ettiğiniz kriterler nelerdi?

hımmm ben kırmızı ve siyağı çok severim geneldde bu renkleri kullanırım, fakat sitemi sade yapmak yerine akılda kalıcak,farklılık yaratıcak şekilde çarpıcı yapmaya, canlı göstermeye çalışıyorum

Bedava-sitem dışında kullandığınız herhangi bir bedava servis varmı?

bir çok blog sitsinde blogum var, adreslerini ve şifrelerini bile unuttum:) bunları açmamdaki amacım hem gururum5.tr.gg siteme link vermek hemde gururum5 adınla blog açılmasını engellemek
ama aramızda kalsın:)) en iyisi en çok imkanı sunan bs(bedava-sitem.com)

Sizin sormak yada eklemek istediğiniz herhangi birşey var mı?

var:) bu ropörtaj imkanını bana sunduğunuz için çok teşekkür ederim ve umarım bs eski bol onlineli günlerine döner.
teşekürler..dilek

Bizde size teşekkür ederiz..saolun iyi günler...

Gururum5.Tr.gg İle Harika Röportajımız (Ayın Röportajı)
1 sayfadaki 1 sayfası